четверг, 18 ноября 2010 г.

Податковий кодекс України 2010 чи розкуркулення 2011!

Основна ідея податкового кодексу 2010-2011року - малий бізнес заплатить олігархам на розвиток їхнього олігархічного бізнесу!

Операція розкуркулення розпочинається з 2011 року. Ідея така ж сама як в 27-33 році лише методи й способи осучаснились. Можливі 2 варіанти розвитку подій.

1. Народ все терпить і буде тікати(молоді люди) і вимирати (старі люди).
2. Люди візьмуть вила, або що інше, що краще в руках тримається і зробить переворот. Давно вже революції кривавої не було. Мабуть пора. По статистці від революції до революції термін 100 років. Пора вже.

Конституція не працює для громадян України. Керманичі з кримінальним минулим хочуть розповсюдити свій досвід і карму на простих громадян. Статус конституційно незахищений громадянин влада хоче розширити до громадянина котрий порушує закон. Цей чудовий закон - податковий кодекс, як і багато томів інших законів.

Не забуваємо (практика й досвід підкажуть кожному), що Закони в Україні створюються для того, щоб їх обходили і платили тим, хто контролює виконання цих законів. Ось такі в нас реформи робить партія Регіонів.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Лучше не пишите от имени анонима.

Постоянные читатели